Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Producenci

Over Horse Fungisept Spray

Over Horse Fungisept Spray
Producent:
Over Horse
Kod produktu:
4782
W magazynie:
jest

brutto: 60.00 zł
netto: 48.78 zł
Powiadom znajomego

  • FUNGISEPT wspomaga wytwarzanie naturalnej bariery ochronnej skóry, uniemożliwiającej wnikanie i rozwój grzybów oraz pleśni. Preparat zawiera w swoim składzie kompleks Złota Tarcza, stworzony w oparciu o najnowszą wiedzę z dziedziny biotechnologii. Kompleks Złota Tarcza zawiera specjalnie dobrane substancje ziołowe i mineralne w niezmiennych proporcjach. FUNGISEPT korzystnie wpływa na stan skóry w przebiegu grzybicy i wspomaga odrost sierści. Jest łagodny i całkowicie bezpieczny dla skóry zwierząt i ludzi.

  • ZŁOTA TARCZA zbudowana jest z nanocząsteczek miedzi, która tworzy koloid. Nanocząsteczki miedzi rewelacyjnie przenikają do najgłębszych struktur, są w pełni bezpieczne, nie wchodzą w reakcję z innymi substancjami, a jednocześnie są bioprzyswajalne.

    Stosowanie:

    Preparat nanosić na skórę na zmienione miejsce 2-3 razy dziennie.

    Produkt polecany przede wszystkim dla koni, które wycierają grzywę i ogon

  • Pojemność: 500 ml

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Oprogramowanie: Shoper.pl